Winter Festival 

for Teachers

Zábava, inšpirácie, aktivity, pesničky – všetko,

čo potrebujete na skvelé zimné lekcie 

Online festival ZADARMO
pre lektorov/učiteľov detskej angličtiny

29. 1. – 2. 2. 2024

Maria M English | Winter festival – chlapec s vločkou
Maria M English | Winter festival – výtvarné potřeby
Maria M English | Winter festival – sněhulák

FESTIVAÁÁL – na čo sa môžete tešiť:

Angličtina plná zážitkov

Celý týždeň sa spolu budeme hrať a zabávať na tému WINTER, aby ste túto atmosféru mohli šíriť ďalej medzi svojich študentov a vaše hodiny boli jedinečné a neodolateľné! 

Aktivity, hry, pesničky, inšpirácie na vyrábanie

Získate inšpirácie na aktivity, hry, pesničky, videá. A tiež budeme spolu vyrábať na tému WINTER! Spestrite si vaše lekcie s deťmi vďaka novým inšpiráciám! 

Výsledky - hurá

Celý týždeň bude veľmi praktický a vy môžete všetko rovno využiť na svojich hodinách. Takže ušetríte čas na prípravách a zároveň budete mať lekcie, ktoré budú jedinečné a deti z nich nebudú chcieť odísť! 

Špeciálny hosť – Radka Schillerová na tému Umění naslouchat

Radka vás zoznámi s top komunikačnou technikou 21.storočia, ktorá vám pomôže v triede pripraviť bezpečné prostredie a naučí vás aktívne počúvať a vedome s deťmi komunikovať. 

Radka je certifikovanou lektorkou akreditovaného kurzu Škola bez poražených. Je skúsenou lektorkou komunikačných zručností a facilitátorkou pre EmotionAid. Tiež je spoluautorka knižky Pája a bleší cirkus. Má za sebou mnoho úspešných kurzov, webinárov a školení práve na tému aktívneho počúvania a vedomej komunikácie. 

Poďte si s nami užiť skvelý zimný festival plný inšpirácií a aktivít a načerpajte nový vietor do plachiet!

Kto pre vás festival pripravil?

Volám sa Majka Marinčáková.

Som mama 2 úžasných chlapcov, ktorých od malička učím po anglicky.

Som zakladateľka jazykovej školy jazykovej školy Maria M English (predtým Happy Huggo) pre všetky vekové kategórie, kde lekcie angličtiny meníme na pohodu a zábavu.

Som spoluzakladateľka anglickej škôlky Little Sunshine, kde s deťmi hovoríme len po anglicky a učíme ich spoznávať svet cez zábavné aktivity.

Verím, že najlepší spôsob ako naučiť deti po anglicky je cez zážitky a aktivity, ktoré ich bavia a vďaka ktorým prirodzene napredujú. Práve preto vznikol Winter Festival, kde vás srdečne pozývam.

mariam-english-anglictina-online

Kedy, ako a za koľko:

KEDY:

29.1. – 2. 2. 2024

AKO:

Online – z pohodlia vašej obývačky alebo pracovne.

ZA KOLKO:

Festival je ZADARMO.

AKO SA MÁM PRIHLÁSIŤ:

Prihláste sa cez formulár nižšie, ktorý sa vám objaví po stlačení červeného tlačítka. Po prihlásení vám príde odkaz na facebook skupinu. Pridajte sa do skupiny a zábava môže začať!