Seba-vedomý lektor

detskej angličtiny

6-týždňový online kurz, vďaka ktorému sa učenie pre vás stane radosťou a pohodou

4. 4. – 16. 5. 2024

Chcete byť lektormi/učiteľmi, pre ktorých sa práca stala poslaním a koníčkom a ktorí poznajú svoju hodnotu?  

Snívate o tom, že vaše lekcie angličtiny budú jedinečné a deti ich budú milovať? 

Chcete, aby ste prípravy na lekcie zvládali s radosťou a ľahkosťou? 

Páči sa vám byť stále plný energie a svoju prácu si užívať?

Chcete byť sebavedomý lektor/lektorka, ktorý pozná svoju hodnotu?

mariam-english-anglictina-online

 Učenie angličtiny môže byť zábava pre Vás, i Vašich študentov.  Len treba nájsť tú správnu cestu.

mariam-english-anglictina-online

Naučíme Vás ako pripravovať lekcie, ktoré budú jedinečné a vaši študenti vás budú vďaka nim zbožňovať.  

Dozviete sa ako motivovať deti a pracovať s nimi, aby angličtina bavila vás, i vašich študentov.

Ukážeme Vám ako sa starať o seba, aby ste sa vyhli vyhoreniu a vaša práca bola vašim koníčkom. 

Naučíte sa ako byť sebavedomými lektormi/učiteľmi, ktorí poznajú svoju hodnotu.

Naberte odvahu ísť do akcie

A SPLNTE SI SVOJ SEN!

Buďte tými, ktorí pomôžu deťom dostať angličtinu, ktorá im otvorí brány do sveta!

To čo sa deti dokážu prirodzene a jednoducho naučiť za krátky čas je výhoda, ktorá sa už neskôr neopakuje. Poďme im s tým pomôcť a mať prácu, ktorá nás baví a vďaka ktorej pomôžeme deťom mať lepšiu budúcnosť. 

Ak čakáte na lepší moment, tak ten nepríde. Teraz je ten správny čas ísť do akcie.

Každý máme sny a častokrát ich odkladáme. Občas až tak dlho, že už sa nám nedajú splniť. Žijeme len raz a pokiaľ cítite, že toto je tá správna cesta pre vás, tak poďte do toho.

mariam-english-anglictina-online

Dáme vám podporu a naučíme vás ako mať radosť z príprav lekcií, učenia a práce s deťmi.

Mnoho z nás lektorov/učiteľov má strach z príprav lekcií a zaberá im to veľa času. My vás v rámci kurzu naučíme ako pripravovať lekcie s radosťou a ľahkosťou. A ako bonus získate prístup do našej knižnice tém, ktorá je nekonečnou studnicou aktivít a inšpirácií.

Získajte sebadôveru vďaka podporujúcej komunite podobne zmýšľajúcich lektorov/učiteľov.

Moje odborné vedenie naprieč kurzom vás jednoducho a efektívne navedie každý deň. Budem vám spoľahlivou podporou ja,  ale aj ďalší lektori v súkromnej skupine na faceboooku. Už nikdy na to nebudete sami.

Čo o kurze povedali lektori/učitelia, ktorí ho absolvovali minulý rok?

„Kurz byl super, šla bych do toho určitě znovu!"“

Původně jsem hodně přemýšlela, zda do toho jít a svého rozhodnutí vůbec nelituji, naopak. Bylo to super, dostali jsme všichni mnohem víc než bych čekala. Praktické informace, materiály a uvědomění si mnoha věcí, aha momenty, skvělá parta lidí, přátelská atmosfera, podpora a pozitivní energie, přednášky a mnoho tipů… Je to prostě jiný druh kurzu, cílí zejména na nás jako osobnosti,  jde do hloubky a to se mi líbilo. 😊

Vlaďka Jurášková, učiteľ angličtiny na ZŠ

„Našla som tu veľa inšpirácií, zdrojov na prípravu lekcií, stretla veľa zaujímavých ľudí, dostala spätné väzby od skúsenejších...“

Kurz by som určite odporúčala, či už rozbehnutej lektorke, alebo tomu, kto premýšľa nad tým venovať sa detskej angličtine. Na začiatku som veľmi váhala, či do toho ísť, či je to potrebné, či mne (čo detičky zatiaľ neučím), to niečo dá. No teraz neľutujem. Majka má kurz pekne navrhnutý, človek sa venuje sebe, detskému klientovi,  jeho rodičom,  príprave lekcií. „Núti“ nás zamyslieť sa nad témami, na ktoré si často nenájdeme čas, ale veľmi nás vedia posunúť vpred. Konečne som bola schopná spísať si, prečo by som sa mala/chcela venovať detskej angličtine, ako by moje hodiny mohli vyzerať, ale aj čo robiť, aby ma práca bavila dlhodobo a vedela som sa pri tom postarať aj o vlastný wellbeing. Našla som tu veľa inspirácií, zdrojov na prípravu lekcií, stretla veľa zaujímavých ľudí, dostala feedbacky od skúsenejších a tiež našla svoje buddies, s ktorými si naše zoom stretnutia naozaj užívam. Kurz ma posunul vpred a veľmi pozitívne ovplyvnil moje dalšie smerovanie, moj pracovný život.

Andrea Viszusova, lektor angličtiny

„Je to výborná možnosť ako získať nové nápady na výučbu a spoznať zaujímavých ľudí..“

Kurz bol zaujímavý a časovo nenáročný. Je to výborná možnosť ako získať nové nápady na výučbu a spoznať zaujímavých ľudí. Určite by som kurz odporučila všetkým, ktorí si chcú upevniť svoju lásku k detskej angličtine a získať novú motiváciu.

Angelika Bartalošová, lektor angličtiny a nemčiny 

„Kurz mi ukázal cestu akou učiť malé deti AJ.“

Jednoznačne kurz odporúčam. Pani Mária je strašne milá osoba, kurz je urobený perfektne. Kurz mi ukázal cestu akou učiť malé deti AJ, okrem toho aj iné možnosti ako napr. jazykový koučing.

Mária Spišáková, lektor angličtiny

„Tiež sa mi páčili live stretnutia, kde sme si mohli vymeniť zážitky, diskutovať o rôznych problémoch, ktoré učiteľské povolanie so sebou prináša. “

Kurz by som jednoznačne odporučila aj odporučím mojim známym. Na kurze pozitívne hodnotím témy, zaujímavé úlohy, ktoré ,,donútia účastníka kurzu“ rozmýšľať a tvoriť, video prednášky Tvojich kolegov, zverejnenie hodín vedených online. Taktiež sa mi páčili live stretnutia s Tebou a lektormi kurzu, kde sme si mohli vymeniť zážitky, diskutovať o rôznych problémoch, ktoré učiteľské povolanie so sebou prináša. 

Lenka Karbanová, lektor angličtiny

„Kurz mi pomohl ujasnit kdo je můj ideální klient, jestli jsem na správné cestě, jaké kurzy (a proč) budu nabízet příští školní rok a jak si lépe plánovat lekce.“

Kurz bych rozhodně doporučila. Celý kurz probíhal online, což je super poznat lektory z různých koutů Slovenska/Čech. Každý týden bylo jiné téma, na kterém jsme doma pracovaly s podporou FB skupiny, kde každý mohl sdílet svoje úkoly a dostal feedback na svůj úkol od Majky a kolegů. Dále zahrnoval přístup do Knižnice témat, kde jsme se mohly inspirovat do našich lekcí. Navíc byl i workshop, ukázky online lekcí a závěrečná party se zahraniční lektorkou :). Kurz mi pomohl vyjasnit si mnoho otázek, které jsem řešila ohledně svého podnikání. Pomohl mi ujasnit kdo je můj ideální klient, jestli jsem na správné cestě, jaké kurzy (a proč) budu nabízet příští školní rok a jak lépe si plánovat lekce. A mimo jiné jsem díky němu našla skvělé lektorky, se kterýma budu v kontaktu i nadále! 

Tanja Navrkalová, lektorka angličtiny pre deti

Na čo sa mOŽETE V KURZE TEŠIŤ:

WEEK 1 - Pevné základy pre sebavedomého lektora/lektorku

Spoznáte bližšie svojho klienta – aj dieťa, aj rodiča, aby ste vedeli ako s nimi komunikovať, riešiť situácie, pripravovať lekcie… vďaka čomu si zjednodušíte prácu. Tiež sa pozriete na svoje PREČO a motiváciu. Naučíte sa jednoduché techniky ako lepšie spoznať klienta, i sami seba. Postavíme pevné základy pre SEBA – VEDOMÉHO LEKTORA.

WEEK 2 - Lekcie - mám v nich istotu a užívam si prípravy

Naučíte sa metodiku práce s deťmi bez učebníc pomocou hier a zážitkov. Vytvoríte si 2 lekcie, ktoré môžete ihneď začať používať. Naučíte sa pracovať v jednoduchom grafickom programe Canva, vďaka čomu si budete vedieť pripraviť vlastné materiály na akúkoľvek tému. A získate prístup do Knižnice tém plnej aktivít, pesničiek, videí a inšpirácií na rôzne témy. Prípravy lekcií sa pre vás stanú zábavou!

WEEK 3 - Tematický plán - moja pevná pôda pod nohami

Tematický plán na celý rok, alebo aspoň čiastočný na 3 mesiace je fantastickým pomocníkom, vďaka ktorému budete dopredu vedieť kam s deťmi smerujete a aká je vaša cesta. Práve vďaka nemu si vytvoríte pevnú pôdu pod nohami a budete sa mať pri prípravách o čo oprieť. A nielen pri prípravách, ale aj pri komunikácii s rodičmi. Keď máš jasný cieľ a cestu, rýchlejšie a pohodovejšie tam prídeš. 

WEEK 4 - Skvelá atmosféra v triede - lekcie si užívam aj ja, aj deti

V tomto týždni sa spolu s nami zameriate na mäkké zručnosti, vytváranie príjemnej atmosféry a pocit bezpečia pre vašich študentov. Čaká vás webinár s Renatkou Pelcovou na tému – Partnerská komunikácia s deťmi, a tiež informácie a skúsenosti z lekcií. Vaše lekcie budú miestom, kde sa budete cítiť dobre aj vy, aj deti. 

WEEK 5 - Rodičia sú naši partneri - pomôžme im vytvoriť domáce anglické prostredie

Predstavíme vám 4 oblasti (Listening, Reading, Watching, Everyday English) s konkrétnymi aktivitami a zdrojmi,  vďaka ktorým môžete pomôcť rodičom vytvárať doma anglické prostredie pre deti, ale aj pre seba. Práve vďaka spolupráci s rodičmi budú deti rýchlejšie napredovať a vám to uľahčí prácu na lekciách.  

WEEK 6 - Energia a radosť z každého dňa, z každej lekcie - viem ako sa starať o seba.

Tento týždeň je za ODMENU. Môžete sa tešiť na workshop s Petrou Laktišovu, ktorý bude veľmi praktický a kde vás naučí konkrétne kroky k tomu, aby ste boli šťastné a plné energie. Zároveň bude v tomto týždni priestor dobehnúť si ostatné témy a budete mať aj moju podporu vo facebook skupine.

Ako bude kurz prebiehať:

AKTIVITY A VIDEÁ

Každý štvrtok ráno nájdete v členskej sekcii na webe nové videá a materiály, ktoré sú plánované vždy na 1 týždeň.

SPOLOČNÉ STRETNUTIA

Raz za týždeň sa stretneme naživo vo facebook skupine, kde budem odpovedať na vaše otázky.

mariam-english-anglictina-online

SPÄTNÁ VÄZBA NA VAŠU PRÁCU V KURZE

Počas kurzu budete mať možnosť dostať spätnú väzbu na Vašu prácu v kurze odo mňa a kolegov zo skupiny. 

FACEBOOK SKUPINA

Stretávať sa budeme v súkromnej facebook skupine, vytvorenej špeciálne pre tento kurz. Budem tam pre vás každý deň počas pracovných dní a rovnako Vaši kolegovia, aby sme sa vzájomne podporili na našej ceste.

mariam-english-anglictina-online

HOSTIA A BONUSY V KURZE PRE VÁS:

Webinár s Renatou Pelcovou na tému - Ako pomôcť dieťaťu vo vývojových krízach pomocou efektívnej komunikácie

Na webinári s Renatkou spolu nahliadnete do detskej duše. Naučíte sa lepšie pochopiť deti a ich správanie. Tiež sa naučíte ako na partnerskú komunikáciu s deťmi. Renatka Pelcová vedie projekt „Se srdcem na dlani“, ktorý sa venuje partnerskej komunikácii s deťmi. A toto všetko naučí aj vás.

mariam-english-anglictina-online

Webinár s Petrou Laktišovou na tému - Spoznaj hodnotu svojich talentov a udrž si svoju energiu.

Peťka je užásná koučka, ktorá vám s ľakhosťou pomôže nájsť rovnováhu vo vašich životoch, cestu, ktorú hľadáte, pokoj a pohodu. Je profesionál a zároveň ľudský a chápavý človek. Práve vďaka tomu, že spoznáte lepšie sami seba, si otvoríte nové možnosti k spokojnému a naplnenému životu. Budete menej vyčerpaní, bude sa vám ľahšie učiť a tiež si budete viac vychutnávať bežné dni. Pretože budete v súlade so svojimi talentmi a budete ich využívať vo svoj prospech. 

Ukážky z hodín z našej školy MariaM English

Možnosť zažiť Majku a jej lektorov v akcii pri učení. Načerpať inšpirácie priamo z praxe a stretnúť sa aj s rôznymi situáciami, ktoré v praxi zažívame. . 

mariam-english-anglictina-online

Celoročný prístup k prednáškam z Kongresu detskej angličtiny 2022, 2023 a 2024

22 skvelých prednášok/rozhovorov z viacerých oblastí, ktorú sú dôležité pre náš celkový rast a napredovanie. Metodika a učenie, práca s dieťaťom, spolupráca s rodičmi, starostlivosť o seba a biznis. 

mariam-english-anglictina-online

Certifikát na záver kurzu

Každý z kurzu získa na záver certifikát ako pripomienku toho, že sme sa stali sebavedomými lektormi.

mariam-english-anglictina-online

Prístup do Knižnice tém a aktivít na 1 mesiac zadarmo

Baví vás učenie, ale prípravy by ste najradšej prenechali niekomu inému? Snívate o tom, že si vyberiete tému, švihnete čarovným prútikom a budete k nej mať množstvo aktivít, videí, inšpirácií?

Už nemusíte snívať. Pripravili sme pre vás Knižnicu tém, kde si vyberiete tému a môžete z nej čerpať aktivity, videá, pesničky…

mariam-english-anglictina-online

Cena kurzu seba-vedomý

lektor detskej angličtiny

je 188 Eur/4690 CZK.

Možnosť platby na 2 splátky.

 

V tejto cene dostanete:

Seba – vedomie. Stanú sa z vás lektori, ktorí poznajú svoju hodnotu a vedia, že cesta a spôsob, ktorý si zvolili je správny. 

Množstvo tipov, trikov a inšpirácie ako pripravovať lekcie angličtiny a celé tematické celky tak, aby bavili vás, aj vašich študentov. 

Zručnosť komunikovať s vašimi klientmi – deťmi, i rodičmi tak, aby bola spokojnosť na oboch stranách a aby sa angličtina stala vašou spoločnou srdcovou záležitosťou.

Ukážky hodín z našej školy, kde môžete načerpať inšpirácie priamo z praxe. 

2 fantastické webináre s našimi hosťami Renatkou Pelcovou a Petrou Laktišovou, ktoré vám pomôžu pri komunikácii s deťmi a tiež so starostlivosťou o seba.

1 mesiac zadarmo v KNIŽNICI TÉM plnej aktivít, pesničiek, vidí a inšpirácií na rôzne témy. 

Podporu, motiváciu a inšpiráciu v komunite rovnako zmýšľajúcich lektorov a učiteľov.

Kto bude vašim sprievodcom?

(Volám sa Majka Marinčáková. Som nadšená lektorka a mentorka lektorov/učiteľov angličtiny. 

Som zakladateľka jazykovej školy jazykovej školy Maria M English (predtým Happy Huggo) pre všetky vekové kategórie, kde lekcie angličtiny meníme na pohodu a zábavu.

Som spoluzakladateľka anglickej škôlky Little Sunshine, ktorá pôsobí v Bratislave.

V našej škole vediem tím 19 úspešných lektorov, ktorým som mentorom a podporou zároveň.

Mojou srdcovou záležitosťou je podpora vás lektorov/učiteľov detskej angličtiny, pretože vaša práca má obrovský význam a ovplyvňuje životy mnoho detí. To čo funguje nám v našej škole, rada naučím aj vás. 

mariam-english-online-anglictina

Máte otázky?

Budem kurz stíhať?

Pokiaľ viete, že detská angličtiny je tá správna cesta pre vás, tak určite. Jednotlivé aktivity by vám mali zabrať tak do 1 hodiny týždenne. Plus treba rátať s časom na živé stretnutia 1x týždenne a workshopy s hosťami. Prístup do kurzu budete mať na 1 rok, a zo všetkých stretnutí budú záznamy.

Ako dlho budem mať do kurzu prístup?

Prístup do kurzu budete mať 1 rok. Takže sa môžete k jednotlivým témam vracať. Rovnako aj prístup k prednáškam z Kongresu. Jedine prístup do knižnice tém je na 1 mesiac. 

Je kurz vhodný aj pre lektorov a učiteľov, ktorí už majú skúsenosti?

Určite áno. Kurz vás posilní práve v tých častiach, ktorým ste sa zatiaľ nemali takú možnosť venovať. 

mariam-english-anglictina-online