Naši lektori

Sme tím lektorov milujúcich angličtinu. Túto lásku a vedomosti chceme posunúť aj vám.

Všetci sme s angličtinou začínali a pamätáme si, čím sme si na tejto ceste museli prejsť.

Vrátane našich amerických a anglických lektorov, ktorí sa ako deti tiež museli anglický jazyk naučiť.

Radi pomôžeme aj vám!

mariam-english-anglictina-online

Mária Marinčáková

Nadšená lektorka angličtiny, zakladateľka jazykovej školy Maria M. English a Happy Huggo, spoluzakladateľka anglickej škôlky Little Sunshine, cestovateľka a mama 2 skvelých chlapcov, ktorých od malička učí po anglicky.

Chcete sa dozvedieť viac?

Kliknite na Kto je Maria M.

Slovenskí lektori

alzbeta-milucka

Alžbeta Milučká

Alžbetka je vysmiate slniečko. Jej lekcie sú príjemné a zábavné a klienti (malí aj veľkí) sú s ňou vždy veľmi spokojní.

Alžbetka študovala anglický jazyk na vysokej škole pedagogickej. Počas štúdia pôsobila nejaký čas v americkom Texase.

Rada učí všetky vekové kategórie, od našich najmenších študentov až po dospelých. Rada počúva hudbu, cestuje a prechádza sa v prírode.

Angie

Angie Bartalosová

Angie je veľmi pozitívna a kamarátska. Miluje cudzie jazyky, prírodu a zvieratá. Hovorí piatimi jazykmi – angličtina, nemčina, španielčina, maďarčina a slovenčina.

Jej najväčšou láskou je práve učenie angličtiny. Učí u nás všetky vekové kategórie a patrí medzi obľúbených lektorov. Momentálne študuje na Pedagogickej fakulte Univerzity Komenského. 

Jej druhou vášňou po angličtine sú kone a jazda na koni. Tiež rada číta a vzdeláva sa.

daniela-stejskalova

Danielka Stejskalová

Naša bývalá študentka angličtiny a zároveň najmladšia členka tímu, zoznámte sa s Danielkou.

Spolupracovať s nami začala ako dobrovoľníčka v letných táboroch  keď mala ešte len 13 rokov. Už vtedy sme v nej videli skvelú budúcu lektorku.

Danielka pracuje predovšetkým s deťmi a tie ju majú veľmi rady. Vo voľnom čase rada číta knižky, pozerá filmy a seriály a pije čaj. Možno vám v rámci lekcií prezradí, aký je jej najobľúbenejší.

Nataška

Nataška Mazáňová

Nataška je výborná lektorka a veľmi príjemný človek. Práca lektorky je jej koníčkom a teší ju. Práve preto je veľmi obľúbená medzi našimi študentmi. Učí predovšetkým dospelých a tínedžerov.

Študuje na Pedagogickej fakulte UK a rada cestuje, kde si svoju znalosť angličtiny prehlbuje. Okrem toho rada číta a má rada turistiku.

Saška

Saška Darnayová

Saška je výborná lektorka, vždy nabitá pozitívnou energiou. Veľmi rada pracuje s deťmi a práve preto sa rozhodla pre profesiu učiteľa/lektora. Okrem detí učí aj dospelých a tínedžerov, čo ju tiež veľmi baví a napĺňa. 

Má rada jazyky a literatúru a práve preto bola jej cesta jasná. Profesia lektora je jej splnený sen.

Saška veľmi rada športuje. Najviac ju baví karate, beh a tanec. Okrem športu rada cestuje, číta knihy, vzdeláva sa a prechádza sa v prírode.

tinka-jankajova

Tinka Jankajová

Veselá, priateľská a vždy dobre naladená. Presne taká je Tinka. Pracuje pre nás už tretí rok. Spoznali sme sa počas jej štúdia na vysokej škole pedagogickej. Najskôr učila detské kurzy a aktuálne vedie online kurzy s deťmi a teenageermi.

Keďže  učenie angličtiny miluje, učí na základnej škole a zároveň spolupracuje s nami. Tinka je tiež našou letnou táborovou vedúcou. Rada cestuje, prechádza sa v prírode a varí.

tana-koniarova

Tánička Koniarová

Všetky vekové kategórie u nás učí výborná lektorka Tánička. Učenie angličtiny miluje,  zároveň sa tiež rada vzdeláva.

Má ukončený certifikát CELTA (medzinárodný certifikát pre lektorov) a aktuálne študuje na pedagogickej fakulte.  Zaujímavosťou je, že angličtinu začala učiť pred 4 rokmi na Kaukaze. Má rada čítanie kníh a písanie poézie.

Veronika

Veronika Bezděková

Veronika je naša prvá lektorka, ktorá pochádza z Čiech, z krásnej Moravy. Angličtinu mala rada ešte ako dieťa, ale rozhodnutie, že svoje znalosti chce posúvať ďalej a stať sa lektorkou prišlo počas jej polročného pobytu v Londýne. Práve preto sa rozhodla pre štúdium na Pedagogickej fakulte v Bratislave. 

V súčasnosti Veronika učí aj deti, aj dospelých a patrí medzi našich veľmi obľúbených lektorov. Jej lektorské heslo je: “Pokiaľ sa na lekcii baví študent a je spokojný, tak som spokojná a bavím sa aj ja a výsledky idú automaticky.” S Veronikou plne súhlasím a som rada, že ju máme v tíme. Ak aj vy cítite, že toto je tá správna cesta, tak to poďte s nami skúsiť. 

Vo voľnom čase Veronika rada číta, počúva hudbu a trávi čas s kamarátmi.

Zahraniční lektori

Adrian Bronson

Adrian Bronson

Mladý, ambiciózny lektor angličtiny a zároveň hudobník. Práve láska k hudbe, histórii a kultúre priviedla Adriana z Kanady do Európy.

Rád učí angličtinu a zároveň sa rád vzdeláva. Má ukončený CELTA certifikát (medzinárodný certifikát pre lektorov). V rámci niekoľko ročnej praxe v učení angličtiny učil deti aj dospelých. Adrián hrá na klavír a zároveň hudbu vyučuje. Pred príchodom na Slovensko pôsobil v Maďarsku na univerzite v Szeged a konzervatóriu v Szeged.

Donna

Donna Mihalyová

Jedna z najentuziastickejších žien vôbec, presne taká je Donna. Je stále veselá, optimistická a usmiata.

Miluje deti a práve deti učí angličtinu najradšej. Vie presne, ako na to, aby si ju obľúbili a lekcie s ňou milovali. Donna pochádza z Floridy, ale dlhodobo žije aj so svojou rodinou na Slovensku. Má rada hudbu, spievanie, varenia a skladanie hudby na ukulele.

Georgina

Georgina Williams

Georgina pochádza z Anglicka, ale od roku 2011 žije so svojim manželom na Slovensku. Učenie je jej vášňou a napĺňa ju. Teší ju, keď vidí pokroky študentov. 

 Učí dospelých, aj tínedžerov, individuálne lekcie aj skupiny. Georgina je presne ten typ učiteľa, ktorý vás dokáže previesť gramatikou, správnou výslovnosťou a všetkými dôležitými časťami jazyka s veľkou precíznosťou. Zároveň vám pomôže nadobudnúť jazykové sebavedomie a prebudiť vo vás pozitívny vzťah k angličtine. 

Medzi jej koníčky patrí čítanie, joga, pozeranie filmov, seriálov, spoznávanie okolia (zámky a podobné atrakcie).

nikoleta Madlenakova

Steve Gallacher

Stevie je presne ten typ človeka, ktorý je nielen lektorom, ale rýchlo sa stane tiež vašim priateľom.

Do nášho tímu zapadol akoby tam patril odjakživa. Stevie je skvelý človek a výborný lektor. Rád učí angličtinu a zároveň sa vzdeláva. Má ukončený CELTA certifikát (medzinárodný certifikát lektorov). Už niekoľko rokov pomáha ľuďom zlepšovať sa v angličtine, byť sebavedomý v jazyku a nebáť sa hovoriť. Stevie pred pár rokmi vymenil UK za Slovensko, k čomu ho inšpirovala jeho slovenská manželka.

Radi pomôžeme aj vám nájsť ten správny spôsob, ako si angličtinu užívať a naučiť sa ju úplne prirodzene

mariam-english-anglictina-online

Hravá angličtina pre DETI a TEENAGEROV

Angličtina, ktorá deti naozaj baví a vďaka ktorej si vytvárajú prostredie, kde sa prirodzene  zlepšujú. Učenie cez zážitky je pre deti ideálnym spôsobom. 

mariam-english-online-anglictina

Angličtina na mieru pre DOSPELÝCH

Sny si môžete plniť v každom veku a rovnako sa naučiť po anglicky. Pripravíme Vám kurz na mieru, ktorý vás bude baviť a efektívne posúvať vpred. 

mariam-english-anglictina-online

Podpora a kurzy pre LEKTOROV

Chcete byť seba-vedomými lektormi, ktorí svoju prácu nielen milujú, ale sú si vedomí svojej hodnoty a práca lektora im prináša dostatočné finančné zabezpečenie?