Kongres pre lektorov
detskej angličtiny

Aj vy môžete učiť tak, aby to bavilo vás, i vašich študentov

a aby vám to prinášalo finančnú spokojnosť.  

Online kongres ZADARMO

13. 3. – 16. 3. 2023

Kongres – na čo sa môžete tešiť:

Vŕta vám hlavou ako učiť deti, aby ich to bavilo?

Ukážeme vám ako učiť tak, aby angličtina robila radosť vašim študentom, ale i vám.  Ako vytvoriť štruktúru lekcie, ako vybrať témy, aktivity a tiež jednoduché tipy, ktoré vám uľahčia prácu.

Chceli by ste lepšie porozumieť svojim študentom a tiež zlepšiť spoluprácu s rodičmi?

Pozrieme sa na to, ako nám porozumenie detských emócií môže uľahčiť fungovanie na lekciách a ako s emóciami pracovať. Tiež sa dozviete ako jednoducho môžete nadstaviť spoluprácu s rodičmi tak, aby sa stali vašimi partnermi. 

Máte pocit, že je toho na vás veľa, ste unavení, deti vám dávajú zabrať...?

Naučíme vás ako sa starať o seba, aby ste boli dlhodobo v pohode a predišli vyhoreniu. Tiež budeme hovoriť o tom, ako využívať svoju jedinenčnosť a talenty k spokojnejšiemu životu v súkromí, aj v práci. 

Snívate o vlastnej jazykovej škole/škôlke, alebo by ste chceli len tak pár svojich študentov?

Povieme vám, ako začať a ako si nastaviť podnikanie tak, aby bolo v súlade s vami. Teda aby vám prinášalo hojnosť a zároveň aby vás tešilo a nevyčerpávalo. 

Na aké témy a hostí sa môžete tešiť:

Emócie detí ako kľúč k lepšej spolupráci

Renata Pelcová, sprievodkyňa rodín partnerskou komunikáciou a znakovaním bábätiek, www.sesrdcemnadlani.cz

Renatka vedie projekt „Rodičovství se srdcem na dlani“, v rámci ktorého pomáha rodičom lepšie porozumieť samým sebe a svojim deťom. Je odborník v tom, čo robí a pomohla už mnohým rodinám. Zároveň je láskavá, vnímavá a naozaj učí so srdcom na dlani. V rozhovore sa pozrieme na emócie detí, aby sme ich dokázali lepšie pochopiť a pracovať s nimi. Práve vďaka tomu vytvoríme deťom bezpečný priestor, v ktorom budú prirodzene napredovať. A bude dobre deťom, aj nám. 

Ako vytvoriť lekcie, vďaka ktorým nebudú chcieť deti prázdniny - plus tipy na aktivity k téme "Spring"

Majka Marinčáková, zakladateľka školy MariaM English a organizátorka kongresu

Majka vytvorila vlastnú metodológiu pre detskú jazykovú školu Happy Huggo (neskôr MariaM English), ktorá skvelo funguje a deti veľmi baví. Patrí k tomu štruktúra lekcie, funkčný výber aktivít, tematický plán… Chcete sa dozvedieť ako vyzerajú lekcie v kurzoch pre deti, na ktoré sa deti tešia a chcú na ne chodiť aj keď sú prázdniny alebo práve začali navštevovať bilingválnu školu a angličtiny majú nad hlavu?

The challenges and Rewards of Teaching Kids

Dylan Edwards, a former ESL teacher, now Montessori guide for kids

Dylan je veľmi sympatický Angličan, ktorý vám s humorom a ľahkosťou porozpráva o svojej ceste od lektora pre dospelých po Montesori sprievodcu na základnej škole. Mnohí z vás majú strach a naberajú odvahu, či učiť deti je tá správna cesta. Počas rozhovoru sa dozviete o Dylanových ťažkostiach, aj úspechoch. Verím, že vás rozhovor s ním motivuje a dodá nový vietor do plachiet. 

Rodičia ako naši partneri pri učení detí

Majka Marinčáková, zakladateľka školy MariaM English a organizátorka kongresu

Majka je lektorkou detí, aj dospelých. Deti sú jej srdcovou záležitosťou. V jazykovej škole MariaM English venujú pozornosť nielen deťom, ale aj rodičom detí, ktoré chodia na kurzy. Práve vďaka tomu sa rodičia stali partnermi pri učení a deti rýchlejšie napredujú. Ako spoluprácu s rodičmi efektívne nastaviť a čo vám to môže priniesť sa dozviete vo webinári s Majkou. 

Rozhýbte lekcie online i offline

Hanka Hrubá, lektorka angličtiny pre deti a zakladateľka jazykového štúdia Creduo, www.creduo.cz

Hanka sa špecializuje na výuku detí od predškolského veku.
Pri výuke využíva prvky tvorivej dramatiky a TRP (Total Physical Response). Jej lekcie sú hravé, zábavné a deti ich milujú. Hankine motto znie: „Děti se učí angličtinu pro život a mělo by je to bavit!“ V rozhovore s Hankou sa dozviete o význame pohybu v procese učenia a predstaví vám praktické a jednoduché tipy na pohybové aktivity na lekcie angličtiny offline, i online.  

Spoznaj svoje talenty a udrž si energiu a spokojnosť v práci, aj živote

Petra Laktišová – PCC, profesionálny kouč a mediátor, www.petralaktisova.sk

Peťka je užásná koučka, ktorá vám s ľakhosťou pomôže nájsť rovnováhu vo vašich životoch, cestu, ktorú hľadáte, pokoj a pohodu. Je profesionál a zároveň ľudský a chápavý človek. Práve vďaka tomu, že spoznáte lepšie sami seba, si otvoríte nové možnosti k spokojnému a naplnenému životu. Budete menej vyčerpaní, bude sa vám ľahšie učiť a tiež si budete viac vychutnávať bežné dni. Pretože budete v súlade so svojimi talentmi a budete ich využívať vo svoj prospech. 

Ako naštartovať úspešné podnikanie v súlade so sebou

Míša Pokorná, Business and Mindset coach,  www.michaelapokorna.cz

Míša je maminka a zároveň sprievodkyňa pre podnikateľky, ktoré chcú mať nielen finančnú hojnosť, ale aj byť spokojné s tým, čo robia a mať dostatok energie. Sama pracuje len niekoľko hodín týždenne, pretože má 2 malé deti a stráži si rovnováhu v práci i súkromí. A jej biznis krásne rastie a je úspešný.

Chceš, aby to Miša naučila aj Teba? Pridaj sa k nám na rozhovor s Míšou a nauč sa ako podnikať tak, aby si bol spokojný/á finančne a tiež  si udržal rovnováhu a harmóniu medzi pracovným a súkromným životom. 

SOM SEBA – VEDOMÝ LEKTOR/LEKTORKA

WORKSHOP naživo s Majkou – 16. 3. 2023 o 18:30

Záver kongresu bude patriť workshopu, kde sa môžete stretnúť s Majkou. Dozviete sa, ako sa stať sebavedomým lektorom/lektorkou – užívať si učenie detí, tešiť sa z príprav lekcií, zarábať dostatok financií a mať v živote pohodu a radosť z práce.

Tiež si spoločne vypracujete akčné kroky, ktoré vás povedú do vysneného cieľa. 

A bude priestor aj pre vaše otázky na témy kongresu. 

Tešíme sa na vás! 

Áno, chcem stať sa seba-vedomým lektorom/lektorkou a chcem ísť na kongres

Kto je organizátorom kongresu?

Volám sa Majka Marinčáková. Som nadšená lektorka a mentorka lektorov/učiteľov angličtiny.

Som zakladateľka jazykovej školy pre deti Happy Huggo, ktorá sa neskôr zmenila na online jazykovú školu Maria M English pre všetky vekové kategórie, kde lekcie angličtiny meníme na pohodu a zábavu.

Som spoluzakladateľka anglickej škôlky Little Sunshine, ktorá pôsobí v Bratislave.

Svoje skúsenosti s radosťou odovzdávam ďalej lektorom a učiteľom detskej angličtiny, ktorým pomáham s odbornou a metodickou časťou rovnako ako s obchodnou časťou.

 

mariam-english-anglictina-online

Poďte si s nami užiť týždeň plný tipov, informácií, zaujímavých hostí spolu s ďalšími lektorkami a lektormi, ktorí vidia svet podobne ako vy!

A že ešte nie ste lektorom? Nevadí. Možno práve vďaka kongresu sa ním stanete! 

Kedy, ako a za koľko:

KEDY:

13. 3. – 16. 3. 2023

AKO:

Online – z pohodlia vašej obývačky, záhrady, parku…

ZA KOĽKO:

Kongres je ZADARMO pre vás.

AKO SA MÁM PRIHLÁSIŤ:

Prihláste sa cez formulár nižšie, ktorý sa vám objaví po stlačení červeného tlačítka. Po prihlásení vám príde odkaz na facebook skupinu. Pridajte sa do skupiny a zábava môže začať!