Kongres pre lektorov
detskej angličtiny

Aj vy môžete učiť tak, aby to bavilo vás, i vašich študentov

a aby vám to prinášalo finančnú spokojnosť.  

Online kongres ZADARMO

2. 5. – 5. 5. 2022

Kongres – na čo sa môžete tešiť:

Vŕta vám hlavou ako učiť deti tak, aby ich to bavilo?

Ukážeme vám ako učiť tak, aby angličtina robila radosť vašim študentom, ale i vám.  Ako vytvoriť štruktúru lekcie, ako vybrať témy a pridáme jednoduché tipy, ktoré vám uľahčia prácu.

Máte pocit, že je toho na vás veľa, ste unavení, deti vám dávajú zabrať...?

Naučíme vás ako sa starať o seba, aby ste boli dlhodobo v pohode a predišli vyhoreniu. Tiež budeme hovoriť o tom, ako využívať svoju jedinenčnosť pri učení. Presne toto vám prinesie do učenia hravosť, jednoduchosť a budete si to užívať vy, aj vaši študenti.

Snívate o vlastnej jazykovej škole/škôlke, alebo by ste chceli len tak pár svojich študentov?

Povieme vám, ako začať, kde a ako hľadať klientov. Ako si ich udržať a na čo sa na začiatku zamerať, aby to fungovalo pre vás, i vašich študentov.

Na aké témy a hostí sa môžete tešiť:

Spoznaj svojho klienta - rodiča. Čo hľadá a potrebuje pre svoje deti

Evka Chocholáčková, naša klientka a maminy 3-ročnej Hanky

Evka je úžasná mama, ktorá svoju dcérku Hanku učí doma po anglicky bez učenia. Teda hravou, prirodzenou formou, plus k nám spolu chodia na zážitkové lekcie. Je našou klientkov a práve vďaka nám sa dala na túto cestu. Po 1 roku sa Hanka krásne rozrozprávala po anglicky. Evka vám priblíži pohľad klienta/rodiča. Vďaka nej, budete mať možnosť lepšie spoznať, čo vaši klienti pre svoje deti chcú, hľadajú a potrebujú.

Ako vybrať témy a aktivity tak, že vaši študenti nebudú chcieť prázdniny

Majka Marinčáková, zakladateľka školy Maria M English a organizátorka kongresu

Majka je lektorkou detí, aj dospelých. Deti sú jej srdcovou záležitosťou a venuje sa im už viac ako 12 rokov. Pri vedení kurzov dáva Majka veľký dôraz práve na výber tém, aktivít a na ich prispôsobenie deťom. Ako vybrať témy a skombinovať ich s aktivitami tak, aby nielen deti bavili, ale aj robili pokrok vám prezradí počas svojej prednášky.

How can our individual gifts, talents and personalities help us to stay passionate about teaching

Donna Renee, lektorka detí a dospelých v jazykovej škole Maria M English

Donna učí všetky vekové kategórie a učenie je jej vášňou už skoro 15 rokov. Pochádza z Floridy, USA, ale žila 10 rokov na Slovensku. Okrem učenia je speváčkou a hudobníčkou, čo využíva práve pri učení a skladaní pesničiek pre deti. Chcete aj vy využívať vaše dary a schopnosti na lekciách a vďaka tomu učiť s ľahkosťou a radosťou?

Čím lekciu otvoriť, čím uzavrieť a ako ju urobiť tak, aby to bola zábava?

Majka Marinčáková, zakladateľka školy Maria M English a organizátorka kongresu

Majka vytvorila vlastnú metodológiu pre detskú jazykovú školu Happy Huggo. K tomu patrí aj štruktúra lekcie, ktorá funguje a deti baví. Chcete sa dozvedieť ako vyzerajú lekcie v kurzoch pre deti, na ktoré sa deti tešia, nechcú mať od nich prázniny a chcú na ne chodiť aj keď začali práve navštevovať biliguálnu školu a angličtiny majú nad hlavu?

Cesta k úspešnému biznisu alebo ako nájsť a udržať si klientov

Ingrid Dach, copywriterka a marketingová mentorka, www.ingriddach.cz

Inka je úspešná mladá žena, ktorá popri 3 malých deťoch dokázala za krátky čas vytvoriť biznis, ktorý ju baví a zároveň jej zarába toľko, aby si mohla plniť svoje sny. Snívate aj vy o práci, ktorá vás baví a zároveň vás dostatočne finančne zabezpečí? Inka vám pripravila tipy a informácie ako na to. 

Ako si udržať nadšenie z vysnenej práce a nevyhorieť

Petra Laktišová – PCC, profesionálny kouč a mediátor, www.petralaktisova.sk

Peťka je užásná koučka, ktorá vám s ľakhosťou pomôže nájsť rovnováhu vo vašich životoch, cestu, ktorú hľadáte, pokoj a pohodu. Je profesionál a zároveň ľudský a chápavý človek. Práve vyhorenie a únava je častým problémom nás lektorov a učiteľov. Ako sa mu vyhnúť a čo robiť, keď sa do tejto fázy dostanete, nám priblíži Peťka. 

Požiadať o pomoc je v poriadku

Renata Pelcová, sprievodkyňa rodín partnerskou komunikáciou a znakovaním bábätiek, www.sesrdcemnadlani.cz

Renatka vedie projekt „Se srdcem na dlani“, v rámci ktorého pomáha rodičom lepšie porozumieť samým sebe a svojim deťom. Je odborník v tom, čo robí a pomohla už mnohým rodinám. Zároveň je láskavá, vnímavá a naozaj učí so srdcom na dlani. Aj my lektori/učitelia potrebuje často krát porozumieť sebe, aby sme mohli lepšie rozumieť našim študentom. Viac sa dozviete v rozhovore s Renatkou.

SOM SEBA – VEDOMÝ LEKTOR/LEKTORKA

WORKSHOP naživo s Majkou na Zoome – 5. 5. 2022 o 18:30

Záver kongresu bude patriť workshopu, kde sa môžete stretnúť s Majkou. Dozviete sa, ako sa stať sebavedomým lektorom/lektorkou – užívať si učenie detí, tešiť sa z príprav lekcií, zarábať dostatok financií a mať v živote pohodu a radosť z práce.

Tiež si spoločne vypracujete akčné kroky, ktoré vás povedú do vysneného cieľa. 

A bude priestor aj pre vaše otázky na témy kongresu. 

Tešíme sa na vás! 

Áno, chcem stať sa seba-vedomým lektorom/lektorkou a chcem ísť na kongres

Kto je organizátorom kongresu?

Volám sa Majka Marinčáková. Som nadšená lektorka a mentorka lektorov/učiteľov angličtiny. 

Som zakladateľka jazykovej školy pre deti Happy Huggo a online jazykovej školy Maria M English pre všetky vekové kategórie, kde lekcie angličtiny meníme na pohodu a zábavu.

Som spoluzakladateľka anglickej škôlky Little Sunshine, ktorá pôsobí v Bratislave.

Vediem tím 16 úspešných lektorov, ktorým som mentorom a podporou zároveň. Okrem toho robím konzultácie pre lektorov a učiteľov mimo našej školy, ktorým pomáham s odbornou časťou rovnako ako s obchodnou časťou. 

 

mariam-english-anglictina-online

Poďte si s nami užiť týždeň plný tipov, informácií, zaujímavých hostí spolu s ďalšími lektorkami a lektormi, ktorí vidia svet podobne ako vy!

A že ešte nie ste lektorom? Nevadí. Možno práve vďaka kongresu sa ním stanete! 

Kedy, ako a za koľko:

KEDY:

2. 5. – 5. 5. 2022

AKO:

Online – z pohodlia vašej obývačky, záhrady, parku…

ZA KOĽKO:

Kongres je ZADARMO pre vás.

AKO SA MÁM PRIHLÁSIŤ:

Prihláste sa cez formulár nižšie, ktorý sa vám objaví po stlačení červeného tlačítka. Po prihlásení vám príde odkaz na facebook skupinu. Pridajte sa do skupiny a zábava môže začať!