SuperCombo

Knižnica tém a prednášky z kongresu na 3 mesiace 

MariaM english | Festival – autumn kids
MariaM english | Festival – kids
MariaM english | Festival – bubliny

Chcete byť lektorom/učiteľom, ktorého prípravy lekcií bavia a teší sa zo svojej práce?

Páčili sa vám prednášky z Kongresu a chceli by ste ich mať po ruke?

Teraz máte možnosť mať ich k dispozícii na 3 mesiace a čerpať informácie, inšpiráciu a motiváciu kedykoľvek budete potrebovať.

Hľadáte nové inšpirácie na aktivity na lekcie?

Otvoríme vám knižnicu tém, kde nájdete množstvo aktivít, videí, pesničiek a inšpirácie na rôzne témy. Stačí si len vybrať tému a lekciu máte nachystanú za pár minút. 

Chcete mať podporu, ktorá vám pomôže s prípravami a tiež vás povzbudí na vašej ceste lektora/učiteľa?

Vďaka SuperCombu budete mať podporu vždy, keď ju budete potrebovať. Aj pri prípravách, aj pri témach, ktoré nás psrevádzajú na našej ceste lektora/učiteľa a ktorým sme sa na Kongrese venovali. 

Čo dostanete v SuperCombe?

KNIŽNICA TÉM – plná inšpirácií a aktivít 

Vďaka knižnici tém budete pripravovať lekcie s radosťou a ľahkosťou.

 

Je to jednoduché. Vyberiete si tému a otvorí sa vám ponuka aktivít, pracovné listy, videá so slovnou zásobou, inšpirácie na vyrábanie – craft activities, odkazy na flashcards (obrázkové kartičky) a ďalšie inšpirácie, ktoré vám pomôžu pri učení angličtiny detí. 

Lekciu nachystáte za pár minút a nemusíte stráviť hodiny hľadaním vhodných materiálov na internete. 

V knižnici máme aktuálne okolo 15 tém a stále pribúdajú nové. Aktuálne tam už nájdete témy: My Family, My House, Gardening, At the Restaurant, My Hobbies, Transport and Travelling, Wheathe, Animals, Bodyparts…

Pokiaľ si chcete lekcie s deťmi naozaj vychunať a netráviť dlhé hodiny prípravami lekcií, tak určite odporúčam Knižnicu tém. 

L

Prednášky z Kongresu, ktoré vám pomôžu kedykoľvek to budete potrebovať:

Spoznaj svojho klienta - rodiča. Čo hľadá a potrebuje pre svoje deti

Evka Chocholáčková, naša klientka a maminy 3-ročnej Hanky

Evka je úžasná mama, ktorá svoju dcérku Hanku učí doma po anglicky bez učenia. Teda hravou, prirodzenou formou, plus k nám spolu chodia na zážitkové lekcie. Je našou klientkov a práve vďaka nám sa dala na túto cestu. Po 1 roku sa Hanka krásne rozrozprávala po anglicky. Evka vám priblíži pohľad klienta/rodiča. Vďaka nej, budete mať možnosť lepšie spoznať, čo vaši klienti pre svoje deti chcú, hľadajú a potrebujú.

Ako vybrať témy a aktivity tak, že vaši študenti nebudú chcieť prázdniny

Majka Marinčáková, zakladateľka školy Maria M English a organizátorka kongresu

Majka je lektorkou detí, aj dospelých. Deti sú jej srdcovou záležitosťou a venuje sa im už viac ako 12 rokov. Pri vedení kurzov dáva Majka veľký dôraz práve na výber tém, aktivít a na ich prispôsobenie deťom. Ako vybrať témy a skombinovať ich s aktivitami tak, aby nielen deti bavili, ale aj robili pokrok vám prezradí počas svojej prednášky.

How can our individual gifts, talents and personalities help us to stay passionate about teaching

Donna Renee, lektorka detí a dospelých v jazykovej škole Maria M English

Donna učí všetky vekové kategórie a učenie je jej vášňou už skoro 15 rokov. Pochádza z Floridy, USA, ale žila 10 rokov na Slovensku. Okrem učenia je speváčkou a hudobníčkou, čo využíva práve pri učení a skladaní pesničiek pre deti. Chcete aj vy využívať vaše dary a schopnosti na lekciách a vďaka tomu učiť s ľahkosťou a radosťou?

Čím lekciu otvoriť, čím uzavrieť a ako ju urobiť tak, aby to bola zábava?

Majka Marinčáková, zakladateľka školy Maria M English a organizátorka kongresu

Majka vytvorila vlastnú metodológiu pre detskú jazykovú školu Happy Huggo. K tomu patrí aj štruktúra lekcie, ktorá funguje a deti baví. Chcete sa dozvedieť ako vyzerajú lekcie v kurzoch pre deti, na ktoré sa deti tešia, nechcú mať od nich prázniny a chcú na ne chodiť aj keď začali práve navštevovať biliguálnu školu a angličtiny majú nad hlavu?

Cesta k úspešnému biznisu alebo ako nájsť a udržať si klientov

Ingrid Dach, copywriterka a marketingová mentorka, www.ingriddach.cz

Inka je úspešná mladá žena, ktorá popri 3 malých deťoch dokázala za krátky čas vytvoriť biznis, ktorý ju baví a zároveň jej zarába toľko, aby si mohla plniť svoje sny. Snívate aj vy o práci, ktorá vás baví a zároveň vás dostatočne finančne zabezpečí? Inka vám pripravila tipy a informácie ako na to. 

Ako si udržať nadšenie z vysnenej práce a nevyhorieť

Petra Laktišová – PCC, profesionálny kouč a mediátor, www.petralaktisova.sk

Peťka je užásná koučka, ktorá vám s ľakhosťou pomôže nájsť rovnováhu vo vašich životoch, cestu, ktorú hľadáte, pokoj a pohodu. Je profesionál a zároveň ľudský a chápavý človek. Práve vyhorenie a únava je častým problémom nás lektorov a učiteľov. Ako sa mu vyhnúť a čo robiť, keď sa do tejto fázy dostanete, nám priblíži Peťka. 

Požiadať o pomoc je v poriadku

Renata Pelcová, sprievodkyňa rodín partnerskou komunikáciou a znakovaním bábätiek, www.sesrdcemnadlani.cz

Renatka vedie projekt „Se srdcem na dlani“, v rámci ktorého pomáha rodičom lepšie porozumieť samým sebe a svojim deťom. Je odborník v tom, čo robí a pomohla už mnohým rodinám. Zároveň je láskavá, vnímavá a naozaj učí so srdcom na dlani. Aj my lektori/učitelia potrebuje často krát porozumieť sebe, aby sme mohli lepšie rozumieť našim študentom. Viac sa dozviete v rozhovore s Renatkou.

Cena kurzu seba-vedomý lektor detskej angličtinyje 34 Euro

 

V tejto cene dostanete:

Seba – vedomie. Stanú sa z vás lektori, ktorí poznajú svoju hodnotu a vedia, že cesta a spôsob, ktorý si zvolili je správny. 

Množstvo tipov, trikov a inšpirácie ako pripravovať lekcie angličtiny a celé tematické celky tak, aby bavili vás, aj vašich študentov. 

Zručnosť komunikovať s vašimi klientmi – deťmi, i rodičmi tak, aby bola spokojnosť na oboch stranách a aby sa angličtina stala vašou spoločnou srdcovou záležitosťou.

2 fantastické workshopy s našimi hosťami Renatkou Pelcovou a Petrou Laktišovou, ktoré vám pomôžu pri komunikácii s deťmi a tiež so starostlivosťou o seba.

1 mesiac zadarmo v KNIŽNICI TÉM plnej aktivít, pesničiek, vidí a inšpirácií na rôzne témy. 

Podporu, motiváciu a inšpiráciu v komunite rovnako zmýšľajúcich lektorov a učiteľov.

Kto je organizátorom kongresu?

Volám sa Majka Marinčáková. Som nadšená lektorka a mentorka lektorov/učiteľov angličtiny. 

Som zakladateľka jazykovej školy pre deti Happy Huggo a online jazykovej školy Maria M English pre všetky vekové kategórie, kde lekcie angličtiny meníme na pohodu a zábavu.

Som spoluzakladateľka anglickej škôlky Little Sunshine, ktorá pôsobí v Bratislave.

Vediem tím 16 úspešných lektorov, ktorým som mentorom a podporou zároveň. Okrem toho robím konzultácie pre lektorov a učiteľov mimo našej školy, ktorým pomáham s odbornou časťou rovnako ako s obchodnou časťou. 

 

mariam-english-anglictina-online

Poďte si s nami užiť týždeň plný tipov, informácií, zaujímavých hostí spolu s ďalšími lektorkami a lektormi, ktorí vidia svet podobne ako vy!

A že ešte nie ste lektorom? Nevadí. Možno práve vďaka kongresu sa ním stanete! 

Kedy, ako a za koľko:

KEDY:

23. 5. – 23. 8. 2022

AKO:

Online – z pohodlia vašej obývačky, záhrady, parku…

ZA KOĽKO:

Cena je 34 EUR.

AKO SA MÁM PRIHLÁSIŤ:

Prihláste sa cez formulár nižšie, ktorý sa vám objaví po stlačení červeného tlačítka. Po prihlásení vám príde odkaz na facebook skupinu. Pridajte sa do skupiny a zábava môže začať!