English Home Fun

4-týždňový online kurz, kde sa naučíte ako efektívne využiť priestor domácich úloh

PRE LEKTOROV/UČITEĽOV VŠETKÝCH VEKOVÝCH KATEGÓRIÍ

Brány do kurzu sú otvorené do 17.11.2022

Snívate o tom, že vaši študenti angličtiny sa budú angličtine venovať s radosťou aj mimo lekcií? 

Máte stres, že počas lekcií nestihnete študentom dať všetko, čo by ste chceli alebo mali podľa plánu? 

Páči sa vám, keď vaši študenti robia prirodzený pokrok a sú samostatní?

mariam-english-anglictina-online

Riešením sú domáce úlohy! Čas a priestor navyše, kde môžete svojim študentom dať oveľa viac ako len na hodinách.

mariam-english-anglictina-online

Naučíme vás ako vymýšľať domáce úlohy, ktoré budú jedinečné a vaši študenti vás budú vďaka nim zbožňovať.

Dozviete sa ako motivovať deti, aby sa domáce úlohy z angličtiny pre nich stali zábavou a vďaka nim efektívne napredovali v jazyku. 

Ukážeme Vám ako pripraviť domáce úlohy, vďaka ktorým budú študenti samostatní a budú robiť prirodzený pokrok. 

Naučíte sa ako byť lektorom/učiteľom, ktorý nie len učí po anglicky, ale svojich študentoch učí angličtinu milovať a chcieť v nej robiť pokrok.

Naberte odvahu ísť do akcie a buďte inovátormi vďaka, ktorým budú študenti angličtinu nielen ovládať, ale angličtinu budú milovať!

Kurz je možné kúpiť na 2 splátky bez navýšenia.

Kurzom vás prevedie Majka Marinčáková. Čo o nej povedali lektori/učitelia?

„S Majkou sa mi pracuje výborne kvôli jej skvelému prístupu k lektorom a študentom.“

Je veľmi priateľská, chápavá a vždy v super nálade. Kedykoľvek potrebujem s niečím pomôcť, môžem počítať s jej radami. Ak niekto premýšľa o učení angličtiny, odporúčam na sto percent, keďže je toto pre mňa jedna z najlepších skúseností 😊

Alžbetka Milučká, lektor angličtiny v jazykovej škole

„Vedenie a mentoring počas začiatočných rokov mojej praxe mi pomohli stať sa sebavedomejším a efektívnejším lektorom.“

Majka mi ukázala ako majú zábavné a naplňujúce hodiny vyzerať. Poskytla mi plány lekcií a vždy som sa na ňu mohla s čímkoľvek obrátiť. Spolupráca s Majkou bola skvelým štartom mojej práce a mnoho vecí, ktoré som sa vďaka nej naučila, využívam dodnes pri svojej práci.

Kristína Kubalová, učiteľ angličtiny na ZŠ, lektor angličtiny v jazykovej škole

„Vďaka Majkinmu mentoringu som zvládla náročné začiatky ako mladá lektorka angličtiny.“

Pomohla mi ohľadom výberu vhodných aktivít, ktoré som s deťmi, i dospelými počas lekcií využívala. Vždy som sa na ňu mohla obrátiť s rôznymi otázkami, ktoré som ako začínajúci učiteľ mala. Veľmi jej ďakujem za podporu a za ochotu mi so všetkým pomôcť.

Nataša Mazáňová, lektorka angličtiny v jazykovej škole

„Ak mám z niečoho naozaj v tomto školskom roku radosť, tak je to spoznanie Majky Marinčákovej a kolegov okolo nej.“

Dali mi veľkú odvahu učiť, ako som doteraz ešte neučila, pomohli mi získať nové zručnosti a inšpirácie. Nenašla som len nových kolegov, ale aj skvelých, múdrych a veselých priateľov. Vrelo všetkým odporúčam spoluprácu s Majkou a jej kolegami.

Gabika Támová, lektor angličtiny a environmentalistiky v CVČ Včielka Púchov

„Jsem lektorka angličtiny pro děti a mým snem je otevřít si vlastní jazykovou školu. “

Z tohoto důvodu jsem oslovila Marii, protože jsem věřila, že mi poskytne kvalitní
informace založené na jejích zkušenostech. Spojily jsme se proto telefonicky
a Marie mi přátelským a milým způsobem dala různé tipy a informace, které mé
podnikání posunují na vyšší úroveň. Jsem moc vděčná za takovéto vhledy a konzultaci od 
Marie moc doporučuji.

Karina Černá, metodička a lektorka AJ pro děti

„Spolupráca s Majkou je to, čo si praje každý lektor.“

Jej prístup, ochota, láskavosť a rady ma vždy povzbudia k lepšiemu výkonu a celkovo zvyšujú moju motiváciu do učenia. Nikdy som nemala strach jej niečo povedať, otvorene sa môžeme radiť o všetkom. Za to jej patrí veľká vďaka!

Daniela Stejskalová, lektor angličtiny v jazykovej škole

Na čo sa mOŽETE V KURZE TEŠIŤ:

WEEK 1 - Ukotvenie sa v roly učiteľa/lektora, ktorý chce pre svojich študentov viac

Vytvoríte si lektorské desatoro, ktoré vám bude nápomocné na vašej ceste, kde sú domáce úlohy zábava a učia deti samostatne napredovať a zlepšovať sa v angličtine. Naučíte sa, kto sú vaši partneri a ako vám môžu pomôcť. Práve vďaka tomuto partnerstvu sa vám bude ľahšie pracovať nielen pri domácich úlohách, ale aj pri vyučovaní. 

WEEK 2 - Reading - čítanie

Vytvoríte si prvú sadu domácich úloh, vďaka ktorým sa budú vaši študenti s radosťou venovať angličtine aj mimo lekcií. V tomto týždni sa budete venovať oblasti čítania, ktoré je veľmi dôležité pre celkové napredovanie v jazyku a prirodzené samo-vzdelávanie študentov. Ako bonus vám ukážeme ako študentov naučiť učiť sa slovnú zásobu efektívne a bez otravného memorovania. 

WEEK 3 - Listening and Writing - počúvanie a písanie

V tomto týždni sa spolu s nami zameriate na počúvanie a u starších detí aj na písanie. Ukážeme vám ako aj z písania a počúvania urobiť zábavu. A tiež ako domáce úlohy prepojiť s lekciami, aby tvorili jeden celok a pomáhali našim študentom napredovať. Pripravíte si druhú sadu domácich úloh, ktoré budú baviť vašich študentov, aj vás.  

WEEK 4 - Watching and Everyday Activities - pozeranie a bežné aktivity

Na záver vám ukážeme ako bežné pozeranie, ktoré robíme všetci a často, môžete efektívne využiť pri učení angličtiny. Opäť si spolu s nami vytvoríte sadu domácich úloh, ktoré môžete ihneď použiť. A keďže sme v predvianočnom období, tak ich krásne prepojíme s aktuálnou témou Vianoc

WEEK 5 and WEEK 6 - BONUSOVÉ TÝŽDNE

Po 4 týždňoch budete mať ešte 2 bonusové týždne, kedy nepribudnú ďalšie materiály a úlohy, ale budete mať možnosť dobehnúť si, čo ste nestihli a mať pri tom moju plnú podporu v skupine. 

MariaM english | Festival – kids

Ako bude kurz prebiehať:

AKTIVITY A VIDEÁ

Každý pondelok popoľudní nájdete v členskej sekcii na webe nové videá a materiály, ktoré sú plánované vždy na 1 týždeň. Výnimkou je prvý týždeň, kedy začíname v utorok (22.11.), úlohy sa vám zobrazia v tento deň. 

SPOLOČNÉ STRETNUTIA

Raz za týždeň budem vysielať naživo vo facebook skupine, kde budem odpovedať na vaše otázky. Na otázky sa môžete pýtať aj priebežne v skupine. 

mariam-english-anglictina-online

SPÄTNÁ VÄZBA NA VAŠU PRÁCU V KURZE

Počas kurzu budete mať možnosť dostať spätnú väzbu na vašu prácu v kurze odo mňa a kolegov zo skupiny. Stretávať sa budeme v súkromnej facebook skupine, čiže v bezpečnom prostredí.

PODPORA POČAS KURZU

Stretávať sa budeme v súkromnej facebook skupine, vytvorenej špeciálne pre tento kurz. Budem tam pre vás každý deň počas pracovných dní a rovnako vaši kolegovia, aby sme sa vzájomne podporili na našej ceste.

mariam-english-anglictina-online

A to nie je všetko. Máme pre vás BONUSY:

Prístup do kurzu na 1 rok a záznam z workshopu Ako pripraviť domáce úlohy z angličtiny, ktoré študentov bavia.

Prístup do kurzu Home English Fun a záznam z workshopu vám zostane po obdobie 1 roka, takže sa môžete k informáciam a materiálom vrátiť, alebo si dobehnúť, čo ste nestihli.

Certifikát na záver kurzu

Keďže vďaka kurzu načerpáte množstvo informácií a vypracujete si svoje vlastné materiály na domáce úlohy, tak si zaslúžite odmenu. Každý z kurzu získa na záver certifikát. 

mariam-english-anglictina-online

Cene kurzu English home fun dostanete

Seba – vedomie a istotu, že cesta, ktorú ste si zvolili je správna. Stanú sa z vás lektori a učitelia, ktorí vedia ako so svojimi študentami pracovať tak, aby chceli byť v kontakte s angličtinou aj mimo lekcií a domáce úlohy sa premenili na domácu zábavu. 

Množstvo tipov, trikov a inšpirácie ako pripravovať domáce úlohy ktoré bavia vás, aj vašich študentov.

Vytvoríte si sady domácich úloh z oblasti počúvania, čítania, písania (pri starších deťoch) a tiež bežných aktivít, ktoré môžete ihneď využívať v praxi. 

Zažijete si zážitkovú lekciu Vianočného pečenia po anglicky, ktorá je skvelým spôsobom ako angličtinu preniesť k študentom domov, aby s ňou mohli byť v kontakte aj mimo lekcií. 

Podporu, motiváciu a inšpiráciu v komunite rovnako zmýšľajúcich lektorov a učiteľov.

Kurz je možné kúpiť na 2 splátky bez navýšenia.

Kto bude vašim sprievodcom?

Volám sa Majka Marinčáková. Som nadšená lektorka a mentorka lektorov/učiteľov angličtiny. 

Som zakladateľka jazykovej školy pre deti Happy Huggo a online jazykovej školy Maria M English pre všetky vekové kategórie, kde lekcie angličtiny meníme na pohodu a zábavu.

Som spoluzakladateľka anglickej škôlky Little Sunshine, ktorá pôsobí v Bratislave.

Vediem tím 16 úspešných lektorov, ktorým som mentorom a podporou zároveň. Okrem toho robím konzultácie a programy pre lektorov a učiteľov mimo našej školy, ktorým pomáham s odbornou časťou rovnako ako s obchodnou časťou. 

Kurz je možné kúpiť na 2 splátky bez navýšenia.

mariam-english-online-anglictina

Máte otázky?

Budem kurz stíhať?

Pokiaľ viete, že chcete pre seba a svojich študentov viac, tak ste na správnej ceste a kurz budete určite stíhať. Jednotlivé aktivity by vám mali zabrať okolo 1-2 hodín týždenne.

Ako dlho budem mať do kurzu prístup?

Prístup do kurzu budete mať 1 rok. Takže sa môžete k jednotlivým témam vracať. Jedine prístup do knižnice tém je na 2 mesiace. 

Je kurz pre mňa vhodný?

Určite áno! Kurz je pre všetkých lektorov a učiteľov, ktorí chcú svojich študentov nielen učiť po anglicky, ale ich naučiť ako sa v jazyku samostatne vzdelávať. Ako z domácich úloh urobiť domácu zábavu. Práve vďaka tomu, pomôžete aj sebe a bude sa vám s Vašimi študentmi oveľa lepšie pracovať aj na lekciách.

mariam-english-anglictina-online

Kurz je možné kúpiť na 2 splátky bez navýšenia.