Klub seba-vedomých lektoriek detskej angličtiny

Pridajte sa do spoločnosti úspešných lektoriek, kde načerpáte nové inšpirácie a informácie, vďaka ktorým budete prirodzene rásť 

Chcete byť lektorkou, ktorá má kopec inšpirácií, má podporu a práca je pre ňu koníčkom?  

Snívate o tom, že by ste mali svojho skúseného „priateľa na telefón“, ktorý by vám vždy poradil, keď to potrebujete?

Mať dostatok materiálov, inšpirácií pre svojich študentov a zároveň zabezpečené kurzy pre seba, aby ste mohli rovnako rásť?

Chcete byť súčasťou komunity ďalších úspešných lektoriek/učiteliek a spolu sa podporovať a rásť? Nebyť na všetko sama?

mariam-english-anglictina-online

 Nemusíš byť na všetko sama!

Spolu toho dokážeme oveľa viac.

mariam-english-vyuka-anglictiny-online

Vďaka klubu získate podporu a riešenie na každú situáciu, ktorá vás bude trápiť. Či v oblasti motivácie detí, problematických situácií v kurzoch/lekciách, spolupráce s rodičmi…

Získate množstvo inšpirácií na témy aktuálne  v jesennom období a doplníte si vzdelanie lektora/učiteľa, takže vaša hodnota a spokojnosť bude rásť. 

Budete si užívať spoločnosť ďalších skvelých lektoriek a budete sa podporovať. Už nikdy na to nebudeš sama.

Na čo sa môžete v klube tešiť?

Množstvo tipov, trikov a inšpirácií na témy v období september-december.

Každé 2 týždne sa budeme venovať 1 téme, na ktorú sa spoločne pripravíme. Vďaka tomu ušetríte čas na prípravy a budete správne naladený. Napríklad pred Halloweenom sa povenujeme téme Halloween. Pred Vianocami to budú Vianoce. A podobne. 

Spoločné stretnutia na ZOOMe

1x mesačne sa stretneme na živo, aby sme si prešli všetko, s čím aktuálne potrebujete pomôcť, alebo poradiť. V rámci týchto stretnutí bude aj možnosť pridať sa do „break out rooms“, kde budete diskutovať v skupinke ďalších 2-3 lektorov, teda v intímnejšom prostredí.  

Kurz - Rozhýb svoje lekcie online, aj offline

5 dňový kurz, kde sa spolu pozrieme na to, prečo sú pohybové aktivity dôležité, ako nám slúžia v jednotlivých fázach lekcie, ako ich čo najprirodzenejšie začleniť do lekcií a dostanete množstvo inšpirácií a tipov na pohybové aktivity. Kurz bude v októbri  a je v cene 49 Eur. Vy ho v rámci klubu máte zadarmo. 

Kurz - Od slovíčok k vetám a plynulej konverzácii

Naučíte sa ako s deťmi pracovať, aby prirodzene prechádzali od zvládania slovíčok, k celým vetám a plynulej konverzácii. Nie je to ťažké, ale potrebujete vedieť zopár dôležitých tipov, ktoré vám v tom pomôžu. V rácmi kurzu dostanete aj tipy na aktivity, ktoré môžete rovno použiť v praxi. Kurz bude v novembri. Jeho cena je 49 Eur, ale vy ho máte v rámci klubu zadarmo. 

mariam-english-anglictina-online

Čo o nás povedali mamičky, ktoré s nami boli v kurzoch domácej angličtiny?

Klub je založený na podobných princípoch ako kurzy. Výhodou klubu je, že idete vlastným tempom a máte podporu dlhšie obdobie. 

„Kurz by som určite odporučila.“

Dostali sme angličtinu k nám domov, naučili sme sa veľa slovíčok, ktoré denne využívame, našli sme nové spôsoby učenia angličtiny – filmy, rozprávky, pesničky… Naučili sme sa veci, ktoré dcérka denne využíva a som veľmi rada, že sa jej to páčilo.

Zuzana Birošová (dcérka 2 roky)

„Kurz určite odporúčam všetkým, ktorí potrebujú naštartovať seba i svoje dieťa.“

Je plný užitočných tipov, obsahuje množstvo odkazov na ďalšie materiály, z ktorých budeme čerpať ešte mesiace po kurze. Deti si Majku nesmierne obľúbili a stala sa ich anglickou „kamarátkou“ a jej syn ich veľkým vzorom. Tiež som si uvedomila, že popri všetkých starostiach zabúdam na seba, na svoju angličtinu. Aj v tomto smere som dostala množstvo skvelých tipov. Kurz splnil moje očakávania, v mnohých ohľadoch ich prevýšil.

Ivana Záhorová Rovnáková (synček 4,5 a dcérka 3 roky)

„Kurz by som určite odporučila.“

Bol veľmi nápaditý, kreatívny, plný prekvapení, zaujímavých aktivít a informácií. Vytrhne ťa z dennodennej rutiny. S deťmi si ho zamilujete. Nájdete si v ňom niečo aj pre seba, aj pre malé deti, aj pre staršie deti.

Katarína Spodníková (dcérky 5 a 2,5 roka, synček 2,5 roka)

„Podarilo sa skĺbiť aktivity pre celú rodinu.“

Oceňujem Majkin odborný a zároveň prirodzený prístup, pohotové reakcie a ochotu vždy pomôcť, poradiť. Naše deti si veľmi obľúbili Vaše videá. 🙂

Katarína Kollárová (synovia 10 a 8 rokov, dcérky 5 a 2 roky)

„Kurz bol super, dal nám viac ako som očakávala.“

Žiadne teórie, žiadne nútenie sa učiť, ale skutočná angličtina v dennodennom živote. Učenie sa prirodzenou metódou, zábavne. Super pre deti, ale aj pre dospelých.

Veronika Boháčiková (dcérky 9 a 7 rokov)

„Určite by som kurz odporučila.“

Mať učiteľa ako ste vy – to je dar – pretože s Vaším prístupom deti skutočne zabudnú na nudu a ani si neuvedomia, koľko sa dá naučiť bez toho, aby sa drilovali len slovíčka a gramatiku.

Katarína Šimková (synček 8 rokov)

„Určite by som kurz odporúčala.“

Tento kurz vás nakopne a bude to pre vás úplne jednoduché a prirodzené, že zrazu začnete so svojimi deťmi komunikovať aj v angličtine, hrať rôzne hry, počúvať pesničky. Navyše vy sami sa nadchnete pre angličtinu. Takže ak hľadáte spôsoby, ako deti učiť doma angličtinu alebo hľadáte vôbec svoju motiváciu začať ich učiť, tak tento kurz je pre vás.

Eva Chocholáčková (dcérka, 1,5 roka)

„Kurzom som milo prekvapená.“

Pretože sa nám dostávala každodenná podpora počas celého jeho trvania, vedeli sme sa na Teba obrátiť s otázkami, problémami keď sme sa s niečim zasekli alebo si neboli istí. Získali sme know how ako s deťmi hravo a prirodzene nájsť cestu k angličtine, učiť ich nové slovíčka či frázy a mať z toho zábavu. Zároveň sme si oprášili anglinu aj my mamy 🙂

Ivana Fajkošová (dcérka 4,5 roka a synček 2,5 roka)

AkÝ bude program klubu SEBA-VEDOMÝCH LEKTORIEK:

2 témy každý mesiac

Každý mesiac si vyberieme 2 témy, ktorým sa v skupine budeme venovať. Budeme si vzájomne zdieľať materiály, zdroje a ladiť sa tieto témy, aby sme si ich spolu so študentmi, čo najlepšie užili. 

1xtýždenne - živé vysielanie, kde odpoviem na vaše otázky

Na otázky budem odpovedať priebežne stále. Zároveň raz za týždeň bude v skupine príspevok určený na vaše otázky na ktoré odpoviem v živom vysielaní.

1xmesačne spoločné stretnutie na Zoom - CELEBRATION (oslava)

Vždy na konci mesiaca si dohodneme spoločné stretnutie na ZOOM, kde oslávime naše úspechy.

1xmesačne workshop na tému, ktorú vyberieme podľa vás na mieru

Každý mesiac sa môžete tešiť na workshop k témam, ktoré vám pomôžu pri domácej angličtine, alebo angličtine celkovo. Tému upravíme podľa aktuálnych potrieb členov klubu.

Spoločné inšpirácie

Každý týždeň sa budeme vzájomne inšpirovať, zdielať si, čo nám funguje, aké pesničky, videá sme našli… Budete mať dvojnásobnú radosť – radosť, že ste pomohli iným a radosť, že niekto ďalší inšpiroval vás. 

Podpora vo facebook skupine

Stretávať sa budeme v súkromnej facebook skupine, vytvorenej špeciálne pre klub. Budete mať moju plnú podporu a tiež podporu ostatných v skupine.

Prémiové členstvo v anglickom klube:

 

 

Môžete sa rozhodnúť medzi štandardným členstvom a prémiovým členstvom.

Pri prémiovom členstve máte všetko, čo obsahuje štandardné členstvo plus navyše zážitkové lekcie angličtiny, ktoré vám pomôžu s motiváciou detí ale i vás. Práve vďaka týmto stretnutiam sa naučíte mnohé frázy a slovíčka, ktoré potom využívate s deťmi doma. 

Zážitkové lekcie angličtiny - ako fungujú

Užijete si zábavu pri pečení, maľovaní, cvičení…  Budete sa zabávať a pritom prirodzene zlepšovať v angličtine bez učenia. Naučíte sa slovíčka a frázy, ktoré budete využívať s deťmi pri domácej angličtine. Lekcie vedú naši lektori a vy sa k nám pripojíte cez Zoom, aby sme sa videli. Jedna lekcia trvá 30-45 minút a budú 6 krát. Máme skúsenosť, že deti od 2 rokov sa spolu s mamičkami vedia krásne zapojiť a zabaviť. 

ŠPECIÁLNY DARČEK pre všetkých, ktorí sa k nám pridajú do klubu do 31.7.2023

eBOOK - Ako sa prirodzene obklopiť angličtinou v domácom prostredí

 

eBook je skvelým pomocníkom pre vás a pre vašich študentov a rodičov detí. Naučí ich ako si  doma vytvoriť prirodzené anglické prostredie. vďaka čomu budú v angličtine rýchlejšie napredovať a pomôže to aj vám pri spolupráci na lekciách. 

mariam-english-anglictina-online

Cena Anglického klubu pre deti a mamičky:

Členstvo ŠTANDARD

(3 mesiace + 1 mesiac ako bonus)

cena 64 Euro

V tejto cene dostanete:

Knižnica tém – inšpirujúce aktivity, hry, videá na témy, ktoré sú vybraté tak, aby deti bavili.  

Množstvo tipov, trikov a inšpirácie ako sa angličtinou obklopiť v prirodzenom domácom prostredí a ako si ju užívať.

Workshopy – spoločné stretnutia, kde sa budeme venovať témam, ktoré vám pomôžu a podporia vás. 

Podporu, motiváciu a inšpiráciu v komunite rovnako zmýšľajúcich rodičov.

Členstvo PRÉMIUM

(3 mesiace + 1 mesiac ako bonus)

cena 98 Euro

V tejto cene dostanete:

Knižnica tém – inšpirujúce aktivity, hry, videá na témy, ktoré sú vybraté tak, aby deti bavili.  

Množstvo tipov, trikov a inšpirácie ako sa angličtinou obklopiť v prirodzenom domácom prostredí a ako si ju užívať.

Workshopy – spoločné stretnutia, kde sa budeme venovať témam, ktoré vám pomôžu a podporia vás. 

Podporu, motiváciu a inšpiráciu v komunite rovnako zmýšľajúcich rodičov.

ZÁŽITKOVÉ LEKCIE ANGLIČTINY (každý mesiac 2x) – varenie a pečenie, vyrábanie a maľovanie, cvičenie… Stretnutia, ktoré si nielen len že užijete spolu s deťmi, ale hravou formou si zlepšíte angličtinu deti, aj vy. Lekcie sú vedené našimi lektormi a sú vhodné aj pre úplných začiatočníkov.

Kto bude vašim sprievodcom?

Volám sa Majka Marinčáková.

Som mama 2 úžasných chlapcov, ktorých od malička učím po Anglicky.

Som zakladateľka jazykovej školy pre deti Happy Huggo a online jazykovej školy Maria M English pre všetky vekové kategórie, kde lekcie angličtiny meníme na pohodu a zábavu.

Som spoluzakladateľka anglickej škôlky Little Sunshine, kde s deťmi hovoríme len po anglicky a učíme ich spoznávať svet cez zábavné aktivity.

Svoje skúsenosti vám rada odovzdám, aby ste aj vy mohli hovoriť po anglicky s radosťou celá rodina.

mariam-english-online-anglictina

Máte otázky?

Budeme angličtinu stíhať?

Angličtina nie je navyše. Bude súčasťou bežných dní, aktivít s deťmi, aby ste si ju spoločne užívali. Tým, že sa budete učiť všetci spolu, tak vlastne šetríte čas.

Ako dlho budem mať do klubu prístup?

Prístup do klubu budete mať 3 mesiace a potom si ho môžete predĺžiť. Takže sa môžete k jednotlivým témam vracať.

Je moja angličtina na vhodnej úrovni?

Nemusíte sa báť. Klub je pre všetky jazykové úrovne, aj pre úplných začiatočníkov, aj pre pokročilých. Môžete sa zlepšovať spolu s vašimi deťmi tempom, ktoré bude vyhovovať práve vám.

Bude nás to baviť?

Toto sa dá zistiť len ak to skúsite. Pokiaľ budete nasledovať moje rady a vyberať si aktivity, ktoré vás a deti bavia, tak máte zaručený úspech a budete hovoriť po anglicky s radosťou.

mariam-english-anglictina-online
mariam-english-anglictina-online

Nenaučí sa moje dieťa môj nesprávny prízvuk alebo zlú gramatiku?

Prezradím Vám tajomstvo. Ani ja nemám dokonalú výslovnosť a môj syn Maťko ma začal opravovať. Maťko má krásnu výslovnosť, viacmennej dokonalú. Toto je jedna z dôležitých výhod učenia sa cudzieho jazyka v nízkom veku. Deti do 7 rokov majú najväčšiu šancu naučiť sa cudzí jazyk s čistou výslovnosťou. A ani vy im v tom nezabránite! 😊